• 1

  Naprawa maszyn precyzyjnych typu: separatory - wirówki

 • 2

  Naszym zadaniem jest przywrócenie maszyn używanych do stanu niemal fabrycznego

 • 3

  Służymy doradztwem technicznym

 • 4

  Naprawa elementów eksploatacyjnych

FPHU HURTEX WIESŁAWA SKITEK

LENARTOWICE ul.PARKOWA 25

63-300 PLESZEW

NIP (VAT) 6171532876

Zajmujemy się naprawą regeneracją maszyn typu: separatory-wirówki oraz przygotowaniem maszyn pod dane zapotrzebowanie Klienta.
Posiadamy własne maszyny – separatory testowe, które umożliwiają przygotowanie danej maszyny pod potrzeby Zamawiającego.

Głównym naszym zadaniem jest przywrócenie maszyn używanych do stanu niemal fabrycznego poprzez:

-przywrócenie walorów estetycznych maszyny
-naprawienie elementów eksploatacyjnych
-wymienienie wyeksploatowanych lub uszkodzonych części składowych urządzenia na nowe .

Służymy doradztwem technicznym

- na życzenie Klienta przeprowadzamy próby testowe na jego produkcie ( typu olej lub inna ciecz), by dobrać odpowiedni rodzaj maszyny pod jego potrzeby. Przed przekazaniem urządzenia Kupującemu lub Zleceniodawcy do eksploatacji, na terenie naszej firmy przeprowadzamy każdorazowo wstępny rozruch techniczny i hydrodynamiczny. Klientowi dokumentujemy na podstawie odpowiednich urządzeń testowych, że maszyna technicznie jest sprawna.

Współpracujemy z profesjonalnymi producentami i firmami serwisowymi na terenie kraju i zagranicy w branży wirówek – separatorów.
Towar nasz jest przeznaczony dla Klientów krajowych indywidualnych i firm oraz rynku zagranicznego. Nasza firma znajduje się w południowej Wielkopolsce i jest niewielką firmą rodzinną.

Jak widać na załączonych zdjęciach (Foto-real) maszyny przez nas naprawiane – przywrócone do dalszej eksploatacji technicznie i wizualnie nie odbiegają od maszyn innych fabrycznie nowych.Firma jest w fazie rozwoju i rozbudowy. Powiększamy zasób naszych możliwości technicznych poprzez planowaną rozbudowę obiektu, rozbudowę parku maszynowego, planujemy stworzenie własnego laboratorium o profilu testowym, co w przyszłości pozwoli kompleksowo obsłużyć i zaspokoić niemal każdego Klienta.